Bonus powitalny dla nowych graczy BetClic to pokaźna premia, jaką można zgarnąć tylko przy rejestracji. Poznaj szczegóły juz teraz – ile możesz zyskać?

BetClic bonus powitalny 2019. Co dla nowych graczy?
BetClic bonus powitalny 2019. Co dla nowych graczy?

BetClic premia na start

Posiadanie konta na stronie marki BetClic nie tylko pozwala na obstawianie meczów, ale także umożliwia oglądanie ich w formie wideo. Ciekawą promocją jest także BetClic Multi Plus, czyli funkcja powiększania wygranych.

Z rejestracją konta nie powinieneś mieć większego problemu. Musisz jedynie pomyśleć o tym, co dokładnie będzie się działo po niej. A jest o czym, bo do zdobycia jest nawet 1000 PLN!

sts kod promocyjny. "BETONLINE" to 29 PLN bez depozytu!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus BetClic za rejestrację

Bonus powitalny BetClic to prezent, który można odebrać tylko przy pierwszej wpłacie na konto typerskie. Przykładowo – przelewasz 300 PLN i odbierasz dokładnie tyle samo w formie ekstra premii na obstawianie!

Aktualna promocja na start dla nowych graczy BetClic to 100% bonusu do kwoty 1000 PLN. Oczywiście, ta ostatnia suma jest maksymalną i wcale nie trzeba wpłacać całego „tysiaka”, by wziąć udział w opisywanej akcji.

Czy to wszystko jest legalne? Jak najbardziej – jakby tego było mało, można przy tym wykorzystać wyjątkowy BetClic kod promocyjny, czyli słowo bonusowe „BETONLINE„!

Nie masz zbyt wiele wolnego czasu? Nic nie szkodzi, bo cała rejestracja w BetClic zajmuje maksymalnie dwie, trzy minuty!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto mieć konto tymczasowe w Fortunie?
Następny artykułMecze za darmo w BetClic. Transmisje legalne bez opłat!
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)