Bonus powitalny u bukmachera Betfan to ponad 3000 złotych do zgarnięcia! W jaki sposób można skorzystać z promocji na start?

Betfan bonus powitalny, czyli ponad 3000 do zgarnięcia!
Betfan bonus powitalny, czyli ponad 3000 do zgarnięcia!

Betfan freebet + bonus

W ramach promocji dla nowych graczy na każdego klienta Betfan czekają dwie premie. Jedna z nich to standardowy bonus powitalny, natomiast druga – Zakład Bez Ryzyka!

Przygotowany przez Betfan freebet to do 50 złotych, jakie można otrzymać w ramach zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bardzo istotne jest to, że jedynie kod promocyjny „BETONLINE” uprawnia do odebrania freebetu. Nie ma wpisanego kodu – nie ma premii na start do 50 złotych!

Bonus powitalny Betfan w standardowej formie (bez Zakładu Bez Ryzyka) to nawet 3000 złotych. W jaki sposób można zdobyć aż tak dużą kasę i to na obstawianie przez telefon czy po prostu online na stronie?

Bonus w Betfan do 3000 zł
⬇️⬇️⬇️

  1. Zarejestrować się na stronie Betfan.pl
  2. Dokonać wpłaty
  3. Odebrać trzy bonusy od depozytu w wysokości 10%
  4. Zgarnąć wygrane powiększone x10!

To największy bonus powitalny w Polsce, jaki obecnie jest dostępny u legalnych buków. Oferta jest limitowana, dlatego nie wiadomo, jak długo jeszcze będzie dostępna!

Nie trzeba być bukmacherskim VIP-em, by na start otrzymać nawet 3000 złotych. Wystarczy po prostu założyć konto w Betfan!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze za darmo w BetClic. Transmisje legalne bez opłat!
Następny artykułNajlepsze bonusy powitalne dla początkujących typerów
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)