Bukmacher STS – czy dalej jest numerem 1?

Dobra firma bukmacherska jest na wagę złota. To niezaprzeczalny fakt. Od wielu lat w rozmaitych rankingach króluje STS. Czy ta pozycja lidera nie jest czasami przyznawana nieco na wyrost? Jak to wygląda w rzeczywistości?

Typowanie w punktach stacjonarnych

Tak naprawdę STS to znakomity podmiot hazardowy. To bez wątpienia czołówka polskich bukmacherów. Wielu ekspertów uważa, że STS jest zaś na pierwszym miejscu. Warto zaznaczyć, że Klienci doceniają m.in. uniwersalność. W końcu możesz obstawiać na wiele sposobów. Jakie metody są tutaj dostępne? Możesz np. zdecydować się na obstawianie w punktach stacjonarnych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ta forma jest cały czas dość popularna. A STS to firma bukmacherska oferująca wiele opcji na tej płaszczyźnie. W końcu nie brakuje na terenie Polski lokalów stacjonarnych. Są one rozsiane po całym kraju. Możesz z nich skorzystać nie tylko w największych miastach, lecz także w mniejszych miasteczkach. Należy zaznaczyć, że lokale stacjonarne STS są bardzo dobrze wyposażone. M.in. nie brakuje urządzeń do przeglądania oferty. Poza tym możesz oglądać rozmaite wydarzenia sportowe, czy typować sporty wirtualne itp. Nie da się jednak ukryć, że coraz więcej osób decyduje się typować przez sieć. W końcu jest to szybsze i bardziej wygodne…

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie przez internet

Obecnie ta opcja jest coraz częściej praktykowana. Warto zauważyć, że możesz obstawiać prosto ze swojego domu lub mieszkania. Bez niepotrzebnego tracenia czasu, czy pieniędzy na dojazdy. W ofercie STS znajdują się zaś rozmaite wydarzenia, które można swobodnie typować. Nie wiesz, jak założyć konto w punkcie STS? Jeśli do tej pory tak typowałeś, to możesz liczyć na wsparcie ze strony pracujących tam osób. Pamiętaj jednak o kilku kwestiach. Musisz mieć ze sobą dowód osobisty. Dzięki niemu potwierdzisz swoją tożsamość. Dodatkowo warto posiadać numer konta bankowego. Jeśli formalności zostaną ukończone, to będziesz mógł wrócić do swojego domu albo mieszkania i obstawić premierowy zakład. Warto zaznaczyć, że oferta STS jest bardzo hojna. Wszak masz okazję typować eventy sportowe, polityczne, czy nawet rozrywkowe itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie bonusy na dzień dobry przygotował STS?

Bardzo hojne. To zaś kolejny argument, by zdecydować się na obstawianie przez sieć. Możesz np. liczyć na bonus bez depozytu (25 PLN). Obecnie główna promocja tego bukmachera to zaś podwojenie pierwszej wpłaty. Dzięki temu masz sposobność zainkasować 100% do 1200 PLN. Jeśli będziesz miał środki na koncie, to nie ma przeszkód, by zacząć grę. Nie masz pojęcia, jak postawić internetowy zakład w STS? To zasadniczo bardzo prosta sprawa. Jeśli dokonałeś depozytu, to możesz obstawiać za prawdziwe pieniądze. W tym celu trzeba wybrać najbardziej interesujące Cię wydarzenia z oferty. Rekomenduje się typowanie singli albo dubli. Zaznacz konkretne typy. Potem wpisz stawkę oraz zatwierdź kupon. Jeśli obstawiasz przez sieć, to w przypadku ewentualnej wygranej zostanie ona automatycznie dopisana do Twojego konta.

Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy online 2021
Następny artykułSerwisy sportowe o bukmacherach – które cieszą się największym uznaniem?