Bukmacherka online vs klasyczna – co jest lepsze?

Jest sporo osób zastanawiających się, jak warto w tym momencie obstawiać wydarzenia oferowane przez firmy hazardowe. Są tutaj dwie główne drogi postępowania. Możesz typować online albo stacjonarnie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze plusy obu tych wariantów. Który z nich cieszy się zaś większym zainteresowaniem ze strony graczy?

Dlaczego warto grać online?

Na początek zajmijmy się tym zagadnieniem. Co sprawia, że dość dużo osób gra online? Okazuje się, że wpływa na to minimum kilka czynników. Przede wszystkim takie obstawianie daje możliwość na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy. Wszak nie musisz już wydawać gotówki na to, by dojechać do punktu stacjonarnego itp. Możesz jednak zaoszczędzić nie tylko same pieniądze, ale również czas. To dla wielu osób jest istotne. Szczególnie że teraz praktycznie każdemu gdzieś się spieszy. Nie każdy mieszka z kolei niedaleko punktu stacjonarnego, by mógł sobie do niego podejść swobodnie na piechotę… Typując online możesz grać swobodnie z własnego domu albo mieszkania. Masz też okazję skorzystać z aplikacji mobilnych. Są one oferowane przez profesjonalne firmy bukmacherskie. Dzięki temu możesz grać nawet poza miejscem zamieszkania. Co jeszcze przemawia za tym, by obstawiać online? Możesz to robić o dowolnej porze dnia i nocy. Jeśli na przykład często obstawiasz koszykówkę (NBA), to ma to szczególne znaczenie. Wszak stacjonarne firmy bukmacherskie są otwarte tylko w określonych godzinach. Wybierając firmy online możesz liczyć na hojne bonusy oraz szereg wydarzeń do typowania. Nie ma przeszkód, by swobodnie grać mecze przed ich rozpoczęciem, a także wtedy, gdy już one trwają (tryb live).

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co przemawia za punktami stacjonarnymi?

Tak samo nie brakuje zwolenników punktów stacjonarnych. Wiele osób nie chce zakładać konta w Internecie i wybierają stacjonarne punkty znanych bukmacherów. Niektórzy po prostu tego nie potrafią. Teoretycznie to proste, ale dla osób starszych ta czynność wcale nie jest taka banalna… A przecież nie każdy na co dzień pracuje przy komputerze i surfuje po sieci. Warto mieć to na uwadze. Szczególnie właśnie osoby starsze nie lubią zmian. Są przyzwyczajone do grania w punktach i taką właśnie opcję nadal wybierają. Nawet jeśli mogą zdecydować się na bardziej nowoczesne warianty. Co jeszcze przemawia za punktami stacjonarnymi? Dla niektórych to okazja, by nie tylko coś obstawić, ale także spotkać się ze znajomymi, pogadać, wymienić poglądy nie tylko na tematy typowo bukmacherskie… Są też osoby, które nie chcą zakładać konta internetowego, bo wolą zostać anonimowe. Jeśli ktoś gra za stosunków małe sumy, to nie musi okazywać dowodu tożsamości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie częściej grają obecnie Klienci firm hazardowych?

Bez trudu można zaobserwować, że punkty stacjonarne mają coraz mniej Klientów. Przeważnie są to osoby starsze, które są przyzwyczajone do takiego właśnie obstawiania. Coraz więcej ludzi gra jednak przez internet. Jest to na pewno o wiele bardziej wygodne. Można także liczyć na transakcje bezgotówkowe. Jeśli ktoś zaś gra za spore sumy, to ta sprawa jest dla niego istotna (pod kątem bezpieczeństwa).

Poprzedni artykułNa jakie błędu należy uważać podczas typowania zakładów bukmacherskich
Następny artykułNajlepsi bukmacherzy online 2021