Próbowałeś wejść na stronę 1xBet, ale nie jest ona dostępna? Zobacz, co możesz zrobić, by nadal obstawiać mecze online!

Co zrobić, kiedy 1xBet nie działa?
Co zrobić, kiedy 1xBet nie działa?

1xBet licencja w Polsce

Obstawianie bez podatku kojarzy się w Polsce z nielegalnymi firmami bukmacherskimi. Właśnie dlatego tak wiele osób nadal szuka informacji o stronach pokroju 1xBet.

Jeżeli na bieżąco śledzicie to, co dzieje się w branży bukmacherskiej, na pewno mieliście już okazję nieraz przeczytać o tym, iż 1xbet nie działa. Czym to właściwie jest spowodowane i jak poradzić sobie w tej sytuacji?

Okazuje się, że 1xBet „blokując” swoją stronę internetową, postanowił nieco zakpić z polskiego prawa. Teoretycznie bowiem nie działa niezgodnie z prawem, ale w praktyce rozsyła swoim graczom linki do obstawiania online.

Musicie pamiętać, że tego typu praktyki są niedozwolone i narażają was na konsekwencje prawne. Radzimy zatem szukać przede wszystkim portali z licencją, gdzie obecnie naprawdę można znaleźć dogodne warunki do gry!

Legalne obstawianie meczów

Chociaż odwiedzając rosyjski serwis widzimy informację o staraniach się o zezwolenie od odpowiednich organów, z naszych informacji wynika, że 1xBet Polska w najbliższym czasie się nie pojawi.

Na szczęście, najlepsi bukmacherzy w Polsce pozwalają nie tylko na obstawianie bez podatku, ale także oferują wysokie kursy i sporo interesujących promocji. Ich oferta staje jest powiększana, co nietrudno zauważyć nawet śledząc jedynie strony takie jak nasza.

Chcemy informować was o wszystkim, co związane z branżą legalnych bukmacherów w Polsce, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco, zapiszcie sobie naszą stronę w ulubionych bądź zezwólcie na otrzymywanie powiadomień o najważniejszych newsach.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie bez podatku w Milenium
Następny artykułTotolotek sponsorem Pucharu Polski
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)