W pełni poważnie nikt nie jest supermenem i nie ma możliwości aby zostać ekspertem w wielu dyscyplinach sportowych naraz, a jednocześnie prowadzić normalne życie. Tak więc, dzisiaj przedstawimy Ci, dlaczego typerzy z dużym stażem obstawiają tylko jeden sport!

Jakich dokumentów wymaga bukmacher podczas rejestracji twojego konta?
Czemu tak wielu typerów obstawia jeden sport?

Obstawianie na jedną dyscyplinę

Typując wiele sportów w jednym momencie, będzie Ci trudno wygrać, nawet sam bukmacher zatrudnia bardzo wielu ekspertów do dyscyplin sportowych, żaden z nich nie jest odpowiedzialny za weryfikację więcej niż jednego sportu. Dlatego zapamiętaj, że za każdym razem, gdy będziesz dodawał do swojego kuponu kilka sportów, wystarczy wziąć pod wzgląd, że w dalszym ciągu potrzebujesz więcej doświadczenia i precyzji niż zakładano na początku, w przeciwnym razie możesz nie wygrać. Taka jest prawda. Nie jest to jedyny powód, dla którego lepiej jest grać tylko na jedną dyscyplinę sportową.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Covid-19 a sporty

Ten sposób typowania ma też swoje wady, bo faktem oczywistym jest, że z powodu nadejścia obostrzeń spowodowanych przez covid-19, niestety większość zawodów sportowych została odwołanych. Także typowanie innych dyscyplin sportowych może Ci pomóc, ale w tym przypadku najlepiej nie stawiać w tym momencie zakładów, chyba że będzie to za małe sumy, z tej racji, że zapewne nie masz doświadczenia co do innych sportów można rzec, że wracasz wtedy do poziomu początkującego typera. Warto pamiętać, że zakłady bukmacherskie proponują różne wydarzenia na wybrane przez Ciebie sporty co oznacza, że jeden buk może nie mieć zakładów na interesujące cię wydarzenie, podczas gdy drugi już takie posiada. Naturalnie, jeśli masz ochotę, możesz porównać swoje zakłady ze wszystkimi bukmacherami na rynku, ale może to być czasochłonne i można się w tym pogubić, tak więc lepiej jest korzystać z rankingów bukmacherskich, gdyż zaoszczędzą Ci masę czasu i sił.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dobrze jest patrzeć w przód

Gdy obstawiasz typy bukmacherskie regularnie i z racji pandemii na twój sport nie ma zakładów, dobrym pomysłem byłoby znaleźć sobie jakieś zastępstwo. Dobrze mieć w takim przypadki plan awaryjny. Tak więc dobrym pomysłem jest zainteresowanie się innymi ofertami specjalnymi takimi jak zakłady specjalne, bądź e-sporty od legalnych bukmacherów. Właśnie ten drugi typ ma przewagę nad zwykłymi sportami, że nigdy go nie zabraknie. Zakłady e-sportowe są rozgrywane 365 dni w roku, z racji tego, że turnieje podczas pandemii odbywają się po prostu zdalnie, tak więc nikt nie łamie żadnych przepisów dotyczących np. Zgromadzeń w dobie pandemii, więc nie powinno nas to dziwić, że e-sporty właśnie teraz zyskują sporą popularność.

Poprzedni artykułJakich dokumentów wymaga bukmacher podczas rejestracji twojego konta?
Następny artykułNa jakie błędu należy uważać podczas typowania zakładów bukmacherskich