Fortuna Online należy do firm, które nie wymagają weryfikacji danych od razu przy rejestracji. Czy warto mieć konto tymczasowe, czy lepiej w ogóle nie zaprzątać sobie nim głowy?

Czy warto mieć konto tymczasowe w Fortunie?
Czy warto mieć konto tymczasowe w Fortunie?

Fortuna konto tymczasowe

Nikogo obecnie nie dziwi już fakt, że dostępny jest na rynku legalny bukmacher bez weryfikacji. Do tej pory tego typu miejsca wydawały się czymś zupełnie abstrakcyjnym, a brak konieczności przesyłania skanu dokumentów kojarzył się głównie ze stronami niezgodnymi z przepisami.

Jako pierwszy w naszym kraju możliwość założenia tak zwanego konta tymczasowego wprowadził Totalbet. Dość szybko trend przeniósł się na inne strony i obecnie można ich znaleźć nawet kilka.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Bukmacher bez weryfikacji

Jednym z bukmacherów, którzy pozwalają na zarejestrowanie konta bez weryfikacji jest Fortuna Online. Zapisanie się do tego portalu do obstawiania zajmuje dosłownie kilka sekund.

Oczywiście, nie ma przyzwolenia na to, by gracz w ogóle nie przedstawił swoich danych. Może jednak to zrobić dopiero po pewnym czasie, czyli po postawieniu kilku kuponów i wygraniu jakichś pieniędzy.

Nawet rejestrując tymczasowe konto możesz wykorzystać kod promocyjny Fortuna, ale musisz liczyć się z tym, że dopiero jako pełnoprawny użytkownik dostaniesz możliwość korzystania z różnego rodzaju bonusów.

Czy warto jest zarejestrować konto tymczasowe? I tak, i nie. Oczywiście, jeżeli bardzo się spieszymy z postawieniem na jakiś mecz, jak najbardziej. Warto jednak mieć na uwadze, że prędzej czy później i tak musimy przeprowadzić weryfikację.

Obecnie akceptacja dokumentów to kwestia kilku minut. Może lepiej więc zrobić to od razu, niż odkładać w nieskończoność? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic rejestracja. Jaki kod promocyjny wpisać?
Następny artykułBetClic bonus powitalny 2019. Co dla nowych graczy?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)