Nie można zaprzeczyć, że coraz więcej osób chce obstawiać zakłady w czasie rzeczywistym. W większości bukmacherzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego ten rodzaj zakładów stał się ostatnio tak popularny. Z tego powodu też my wytłumaczymy ci, dlaczego zakłady w czasie rzeczywistym stały się aż tak popularne!

Dlaczego zakłady w czasie rzeczywistym są coraz bardziej popularne?

Większa kasa?

Wielu ekspertów z dziedziny zakładów bukmacherskich uważa, że na zakładach w czasie rzeczywistym można wygrać niezłe pieniądze u bukmachera. Nie można zaprzeczyć, że tego typu zakłady są bardzo nieprzewidywalne, dlatego firmy zajmujące się zakładami bukmacherskimi często oferują odpowiednio wyższe kursy na mecze. Na przykład, być może nieprzewidzianymi okolicznościami mogą być czerwone kartki, rzuty wolne itp. W tym przypadku cała poprzednia analiza gry jest nieważna i musisz ponownie rozważyć szanse obu drużyn na wygraną.

Dlaczego te zakłady są tak nieprzewidywalne?

Jest to proste, ponieważ nigdy nie da się do końca ocenić szans obu drużyn na wygraną. Niektórzy gracze mogą nawet dojść do wniosku (co jest bardzo logiczne, nie obserwując meczu), że potencjał obu drużyn jest zazwyczaj mocno podobny (szczególnie w rozgrywkach pierwszoligowych), a wynik może być w rzeczywistości rzutem na loterii. Dlatego jeśli możesz nie tylko grać u swojego bukmachera na żywo, ale także oglądać mecze, na które stawiasz, znacznie łatwiej będzie przewidzieć ostateczny wynik danego meczu. W ten sposób będzie ci o wiele łatwiej ograć bukmachera, ale nie oznacza to wcale, że sprawi, że zaczniesz odnosić zwycięstwa częściej.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Co jest istotne w obstawianiu zakładów w czasie rzeczywistym?

Na początku na pewno to, żebyś obstawiał tylko na jeden sport. Poza tym, upewnij się, że możesz zebrać wszystkie niezbędne informacje dotyczące danego spotkania, które chcesz obstawiać. Analiza zakładów sportowych jest szczególnie ważna, jeśli chodzi o zakłady na żywo. Ale pamiętaj, że w przypadku zakładów na żywo czasami coś może przecież pójść nie tak. Jednak bez dogłębnej analizy potencjału konkretnego klubu czy zawodnika trudno jest osiągnąć regularne zwycięstwa w dłuższej perspektywie. Mając dużą wiedzę na temat konkretnych dyscyplin sportowych, z łatwością podejmiesz właściwą decyzję.

Ustal plan – jak grać

Zanim zaczniesz obstawiać, dobrze jest mieć strategię na typowanie. Czy chcesz obstawiać tylko gry sportowe na żywo? Zaplanuj to tak, aby nie siedzieć przed komputerem przez długi czas, ponieważ dłuższe siedzenie przed komputerem nie polepsza koncentracji. Przykładowo zaplanuj sesje trwające do kilkudziesięciu minut.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy obstawianie tego rodzaju zakładów to dobry pomysł?

Cóż, wszystko zależy od Ciebie, ponieważ większość osób obstawiających zakłady na żywo to profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Żeby wygrywać regularnie na tego typu zakładach potrzebujesz naprawdę sporej wiedzy, ale również i szczęście.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-Transit – idealny dostawczak po mieście?
Następny artykułO czym warto wiedzieć, jeśli chcesz obstawiać zakłady?