Promocja powitalna Etoto to propozycja dla wszystkich nowych graczy. Jak odebrać bonus po założeniu konta u bukmachera?

Etoto promocja powitalna. Jak odebrać bonus?
Etoto promocja powitalna. Jak odebrać bonus?

W Etoto darmowy bonus na start

Bonus powitalny to prezent od bukmachera, który można odebrać po dokonaniu rejestracji konta. Wszystko działa w sposób automatyczny – grać musi jedynie wyrazić chęć skorzystania z tego typu oferty.

Etoto na start przygotowało nie jedną, ale aż dwie premie od wpłaty. Wszystkie dostępne są bez kodów promocyjnych – wystarczy, że gracz wypełni odpowiednie pola, a następnie dokona wymaganych wpłat.

Warto wspomnieć, że regularny bonus to coś zupełnie innego, niż 20 PLN za darmo w mobilnym Etoto, o którym powstał inny wpis na naszym blogu.

sts kod promocyjny. "BETONLINE" to 29 PLN bez depozytu!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każda premia jest dostępna tylko przez określony czas, ale – niestety – bukmacher rzadko podaje szczegóły na temat tego, kiedy zakończy konkretną promocję. Jeżeli zatem obecny bonus w Etoto wam odpowiada, powinniście z niego korzystać, dopóki jeszcze jest taka możliwość!

Zakłady bukmacherskie Etoto posiadają licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju, dzięki czemu można w nich rejestrować się bez obaw o łamanie prawa. Przypominamy, że nie wszyscy bukmacherzy są w Polsce legalni – warto mieć tego świadomość!

W jaki sposób sprawdzić dostępny obecnie bonus w Etoto? Wystarczy wejść na www.Etoto.pl i sprawdzić dział z promocjami! Proste, prawda? 🙂


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet obstawianie przez telefon
Następny artykułTotolotek a Lotto online. Czy to jest to samo?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)