Bukmacher Etoto ma dla graczy wyjątkowy prezent. Jeżeli nie trafiłeś kuponu, możesz odebrać darmowe 20 PLN bonusu!

Etoto zwraca 20 PLN wszystkim graczom!
Etoto zwraca 20 PLN wszystkim graczom!

Cashback dostępny jest dla wszystkich. Aby z niego skorzystać, wystarczy dokonać rejestracji na stronie legalnego bukmachera Etoto. Oczywiście, jeżeli masz już konto, możesz odebrać środową premię bez najmniejszego problemu! 

Promocja obowiązuje do końca dnia, czyli do 19 grudnia do godziny 23.59. Liczą się w niej jedynie zakłady postawione za co najmniej 100 PLN, które zostaną rozliczone do końca trwania oferty. 

W ciągu dnia możesz otrzymać tylko jeden zwrot. Nie może on wynieść więcej niż 20 PLN. Jest to kwota stała, dlatego też nie jest ważne, za ile zagrasz kupon. Istotne jest, byś spełnił warunki podane w regulaminie. 

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczące środowej akcji Etoto, wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę tego buka i przeczytasz szczegółowe warunki dotyczące bonusu. 

Dodatkowe pieniądze pojawią się u graczy w sposób automatyczny. Wszystkie z nich można znaleźć na tak zwanym saldzie bonusowym. Warto pamietać, że dostępne w nim środki podlegają z góry podanemu obrotowi. 

Etoto to legalny bukmacher, dlatego też gra w nim oraz odbieranie bonusów jest jak najbardziej zgodne z prawem. Jeżeli chcesz dokonać rejestracji, możesz to zrobić na stronie www.Etoto.pl. Formularz internetowy wypełnia się w kilka chwil!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet kod bonusowy na święta 2018
Następny artykułJak odebrać darmowe gadżety Forbet?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)