Pora dowiedzieć się więcej o tym, kiedy FAME MMA 5 się odbędzie, a także gdzie będzie miał miejsce ten event. Zobaczcie oficjalne informacje razem z tą, o której godzinie start całej imprezy!

FAME MMA 5 kiedy, kto walczy i gdzie? O której godzinie start? [OFICJALNE INFORMACJE]
FAME MMA 5 kiedy, kto walczy i gdzie? O której godzinie start? [OFICJALNE INFORMACJE]

FAME MMA 5 walki. Oficjalny fight card 2019

Przygotowane przez organizatorów FAME MMA 5 walki są na ustach niemal wszystkich miłośników freak fightów. I chociaż o samej imprezie w sieci pisze się naprawdę wiele, na próżno szukać szczegółów, które mają największe znaczenie.

Zacznijmy od tego, kiedy FAME MMA 5 się w ogóle odbędzie. To przecież podstawowa informacja, a o niej nie ma w sieci tak naprawdę żadnej skrupulatnej odpowiedzi.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

FAME MMA 5 o której walka Godlewskiej, Najmana i Rafoniksa?

Oficjalna informacja jest taka, że start FAME MMA 5 będzie miał miejsce w Ergo Arenie w dniu 26 października. Godzina rozpoczęcia wydarzenia to 20.00, tak więc można spodziewać się, iż cały event zakończy się sporo po północy.

FAME MMA 5 data rozpoczęcia to jeszcze nie wszystko, bo przecież nie byłoby tego wydarzenia, gdyby nie walki. A tych zaplanowano naprawdę dużo!

Już teraz możemy napisać, kto walczy na FAME MMA 5, bo informacji jest wiele, ale dużo to tylko domysły wzięte z sieci wiele miesięcy temu. Teraz są już dostępne szczegóły potwierdzone przez samych organizatorów!

  • Bonus BGC vs. Marcin Najman
  • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
  • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
  • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

Im później napisany fight, tym wcześniej się odbędzie. Innymi słowy, walka Bonus BGC vs. Marcin Najman rozpocznie się najpóźniej ze wszystkich.

Co powiecie na bonus na obstawianie FAME MMA 5? Nowi gracze z kodem promocyjnym „BETONLINE” dostają od LV BET nawet 20 PLN bez depozytu i do 1500 PLN po dokonaniu wpłaty! W tym celu wystarczy wejść na LvBET.pl!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze bonusy powitalne dla początkujących typerów
Następny artykułFortuna daje 500 złotych za aktywnie obstawianie meczów o Euro 2020!
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)