Bukmacher Fortuna przygotował 100 PLN bonusu z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Sprawdźcie, na czym polega promocja na 11 listopada!

Fortuna i promocja na 11 listopada
Fortuna i promocja na 11 listopada

11 Listopada bukmacher Fortuna

Zasady są bardzo proste i – co najważniejsze – w ofercie można zagrać więcej niż tylko jeden kupon kwalifikacyjny! Aby jednak nie było za prosto, 100 PLN trafi tylko do 100 najlepszych typerów!

Co należy zrobić, by wziąć udział w promocji na 11 listopada od bukmachera Fortuna. Poniżej znajdziecie warunki uczestnictwa. Wypełnijcie je i startujcie w zabawie!

  • Kupon AKO lub SOLO
  • W kuponie minimum jeden mecz z polskich rozgrywek
  • Kupony zagrane na stronie WWW oraz aplikacji mobilnej
  • Oferta Live nie jest brana pod uwagę!
  • Liczą się jedynie zakłady przedmeczowe
  • Rozstrzygnięcie kuponu musi nastąpić do końca 11 listopada

Kto otrzyma premię w tej promocji? Stu najskuteczniejszych uczestników, czyli takich którym uda się zdobyć najwyższą wygraną po najlepszym kursie! Jeden gracz może zgarnąć maksymalnie jeden bonus!

Kod promocyjny nie jest w tym przypadku konieczny. Pamiętaj jednak, że jeśli nie masz konta w Fortunie, możesz wpisać przy rejestracji „BETONLINE„! Ta oferta jest jednak limitowana i dostępna tylko przez pewien czas!

Kiedy można spodziewać się bonusowych środków z okazji 11 listopada? Organizator promocji obiecuje zaksięgować wszystkie wygrane na kontach do 13 XI do godziny 23.59!

Wykorzystaj kod „BETONLINE” na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet aktualne promocje bukmacherskie
Następny artykułPremia 20 PLN w LvBET Wirtualne Sporty!
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)