Jeżeli ktoś interesuje się żużlem, prawdopodobnie już nieraz myślał o tym, by postawić na swoją ukochaną drużynę. Gdzie można stawiać typy na ten sport? Warto znać wszystkie aktualne dostępne zakłady online dla Polaków.

Gdzie obstawiać żużel? Zakłady u bukmachera online
Gdzie obstawiać żużel? Zakłady u bukmachera online

Obstawianie meczów żużlowych u bukmachera

Mecze żużlowe są bardzo popularne w naszym kraju. Wiele osób interesuje się zarówno rozgrywkami z rodzimego podwórka, jak i różnymi Grand Prix organizowanymi na terenie różnych państw europejskich. Mamy kibiców, którzy wolą skupiać się tylko na dopingowani oraz takich, co kusi możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy. Tym drugim po głowie chodzi zazwyczaj obstawianie żużla u bukmachera.

Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, sytuacja branży bukmacherskiej w Polsce nie jest zła, a już na pewno nie można tego napisać o graczach. Mamy w naszym państwie blisko dwadzieścia firm, które mogą oferować swoje usługi zgodnie z przepisami, a nikt nie broni kolejnym, by do nich dołączały.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz może sam wybrać czy woli obstawianie u bukmachera internetowego, czy raczej preferuje bardziej tradycyjne podejście do gry, a więc stawianie kuponów w punktach naziemnych. Tych drugich jest coraz mniej, ale ciągle znajdziemy je nie tylko w dużych miastach.

Najlepszy bukmacher do grania na żużel

Firmy bukmacherskie przede wszystkim skupiają się na sportach, które cieszą się największym zainteresowaniem graczy. I chociaż żużel nie jest w Polsce dyscypliną całkowicie niszową, rzadko kiedy usłyszymy o nim przy okazji jakichś promocji dla typerów i tak dalej.

Jeżeli interesuje nas bukmacher do obstawiania żużla, powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak wygląda jego oferta. Sprawdzajmy kursy, możliwe bonusy do odebrania, a także to, czy kupony da się grać nie tylko na stronie internetowej, ale też w aplikacji mobilnej.

Nie istnieje bukmacher idealny, dlatego trudno oczekiwać, że ktoś napisze rozwiązanie w sam raz dla każdego obstawiającego. Stronę do typowania często wybiera się metodą prób i błędów. Na szczęście, sama rejestracja jest darmowa, a na start można dostać pewne prezenty.

Żużel zakłady bukmacherskie online
Żużel zakłady bukmacherskie online

Zakłady na żużel z bonusem bez depozytu – kasa na start dla każdego!

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał okazji grać u najpopularniejszego bukmachera w Polsce jakim jest STS, może na start otrzymać 29 PLN jako bonus bez depozytu. Darmowe pieniądze umożliwiają granie na żużel i inne sporty, a to wszystko bez wydawania własnych środków.

Aby otrzymać darmowy bonus powitalny w STS, należy założyć konto na www.STS.pl. 29 PLN bez wpłaty dostają ci, którzy wykorzystają kod promocyjny „BETONLINE„.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMicrosoft Flight Simulator 2020 – zostań pilotem w domu
Następny artykułE-Transit – idealny dostawczak po mieście?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)