Bukmacher Forbet ma dla swoich graczy darmowe gadżety, które można otrzymać pocztą. Co trzeba zrobić, by zgarnąć taki prezent?

Jak odebrać darmowe gadżety Forbet?
Jak odebrać darmowe gadżety Forbet?

Konkurs, w którym do zdobycia są nagrody od Forbet, trwa do końca 23 grudnia. Aby wziąć w nim udział, wymagane jest nie tylko konto bukmacherskie, ale przede wszystkim profil w co najmniej jednym z trzech najpopularniejszych portali społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter.

W ramach promocji do zdobycia jest pięć paczek gadżetów od Forbet. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy wstawić na swoje konto w social mediach zdjęcie przedstawiające sportowe święta.

Uwaga! Warunek kwalifikacyjny mówi o tym, że każda propozycja konkursowa musi być oznaczona hasztagiem „świętazforBET„! Jedna osoba może zgłosić się do tej promocji tylko jeden raz.

Wśród nagród przygotowanych przez markę Forbet znaleźć można nie tylko typowe bukmacherskie przedmioty, ale także ciekawe upominki od ambasadorów firmy, między innymi Artura Boruca.

Gadżety Forbet na pewno nie pojawią się w twoim domu jeszcze przed świętami, ale to nie zmienia faktu, że walka o nie może sprawić niemałą satysfakcję!

Jeżeli nie masz konta u bukmachera Forbet, a chciałbyś założyć je za darmo, możesz to zrobić w każdej wolnej chwili. W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę do obstawiania i wypełnić krótki formularz.

Warto pamiętać, że obecnie dostępny jest specjalny kod bonusowy „BETONLINE„. Można go wpisać przy zakładaniu konta.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto zwraca 20 PLN wszystkim graczom!
Następny artykułNowości w Zakładach Live w Milenium!
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)