Zastanawiasz się nad tym, jaki kod promocyjny wpisać w LV BET, by odebrać bonus na rok 2019? U nas znajdziesz aktualną informację na ten temat!

Jaki kod LV BET na bonus 2019?
Jaki kod LV BET na bonus 2019?

LvBET promocja powitalna

Podczas rejestracji w LV BET gracz podaje kilka podstawowych danych na swój temat. Poza standardowymi jak imię czy nazwisko, musi także wysłać skan dokumentu tożsamości i opcjonalnie może wpisać kod bonusowy.

Wiele osób jest chętnych do tego, by wpisać LV BET kod promocyjny 2019, jednak nie każdy się na to decyduje, ponieważ wydaje mu się to dość skomplikowane.

Tymczasem okazuje się, że hasło bonusowe to nic innego jak specjalne słówko, które wpisuje się w jedną z rubryk dostępnych w formularzu rejestracyjnym. Wszystko zajmuje kilka sekund i wielu graczy twierdzi, że jest tego warte!

Bonus LvBET 2019

Jak dokładnie brzmi kod LV BET na rok 2019? Na ten moment jest to „BETONLINE”. Wpisujemy słowo obok logo z diamentem pod napisem „KOD PROMOCYJNY” i gotowe!

Czy każdy może wykorzystać kod w LV BET? Okazuje się, że nie, bo jest to oferta specjalna tylko dla tych, którzy jeszcze nie są zarejestrowani u tego bukmachera.

Nie musicie martwić się o to, że nie posiadacie doświadczenia bukmacherskiego. Początki w LV BET ułatwia bonus powitalny, który pozwala na otrzymanie dodatkowych pieniędzy na start!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs Forbet i 200 PLN do wygrania!
Następny artykułNajlepsi legalni bukmacherzy 2019. Gdzie założyć konto online?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)