Wielu początkujących zastanawia się, jakie dokumenty są potrzebne, aby zarejestrować się na stronie wybranego bukmachera. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda przed rejestracją, to przeczytaj uważnie nasz artykuł!

Jakich dokumentów wymaga bukmacher podczas rejestracji twojego konta?

Co bukmacher będzie od ciebie wymagał?

Przed zarejestrowaniem się na jakimkolwiek serwisie bukmacherskim warto sprawdzić, czy ten bukmacher posiada odpowiednią licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich. Warto jest też sprawdzić ranking najlepszych firm bukmacherskich w 2021 roku, która może pomóc ci porównać ofertę.

Otwarcie konta u bukmachera to dość prosty proces, choć w niektórych przypadkach wydaje się, że jest inaczej. Przede wszystkim, aby móc obstawiać wydarzenia sportowe online, musisz być pełnoletni. Innymi słowy, warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 lat.

Zwykle rejestrując się u wybranego, legalnego bukmachera, podajesz podstawowe informacje o sobie, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL i adres domowy. Naturalnie to nie wszystko, ale o tym już za chwilę.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Jak wygląda formularz rejestracyjny?

Jeśli chcesz od razu zarejestrować w pełni aktywne konto, potrzebujesz też skanu dowodu osobistego i numeru konta bankowego. Ta ostatnia pozycja jest szczególnie potrzebna, aby połączyć nasze konta, abyś mógł wypłacać swoje wygrane.

Zgodnie z polskim prawem nie możemy wpłacać i wypłacać swoich depozytów w inny sposób. Dokumenty tożsamości są zwykle kojarzone z czymś co może być na przykład legitymacją szkolną lub legitymacją studencką. Warto jednak pamiętać o tym, że nawet prawo jazdy nie nadaje się do rejestracji u bukmachera, ponieważ jest tylko dokumentem potwierdzającym nasze uprawnienia.

Większość firm w Polsce akceptuje dowody osobiste i paszporty. To jeden z tych dokumentów, które musimy przygotować przed otwarciem konta u wybranego bukmachera. Firma nie tylko wymaga od nas podania numeru dowodu, ale także skan obu stron dokumentu.

Jeśli nie masz skanera, to możesz też wysłać bukmacherowi zdjęcia danego dokumentu. Ważne jest to, żeby każdy jego róg był widoczny, a dane są zgodne z tym, co podaliśmy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co podajemy podczas rejestracji u bukmachera?

Naturalnie dla tych, co zwykle nie czytają całych artykułów, mamy również skróconą wersję, czyli podstawy tego, co musisz podać, kiedy rejestrujesz się u bukmachera :

  • Podstawowe dane, czyli imię i nazwisko
  • Adres zamieszkania
  • Numer konta
  • Dwustronny skan dokumentu tożsamości (może być też zdjęcie)
  • Numer PESEL

Co ciekawe, przy rejestracji możemy również podać kod bonusowy, dzięki któremu możemy uzyskać dodatkowe środki na obstawianie. Naturalnie taki bonus bukmacherski nie musi być od razu odbierany przez ciebie, ale przykładowo wykorzystując kod z banera powyżej, możesz otrzymać więcej na obstawianie u wybranego bukmachera! Zazwyczaj kod jest auto uzupełniany w odpowiednim polu, jednakże możesz go też wpisać ręcznie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO czym warto wiedzieć, jeśli chcesz obstawiać zakłady?
Następny artykułCzemu tak wielu typerów obstawia jeden sport?