Lubisz rywalizację z innymi typerami? Sprawdź się w promocji przygotowanej na 6 stycznia 2019, a może to właśnie ty zdobędziesz 200 PLN bonusu!

Konkurs Forbet i 200 PLN do wygrania!
Konkurs Forbet i 200 PLN do wygrania!

Promocja na 6 stycznia 2019

Promocja przygotowana została przez markę Forbet z okazji święta Trzech Króli 2019. Nie jest wymagane zapisanie się do niej, a jedynie zagranie przynajmniej jednego kuponu, który będzie spełniał następujące warunki:

  • Zostanie postawiony 6 stycznia
  • Stawka wynosiła będzie dokładnie 39 PLN
  • W kuponie znajdą się wydarzenia, które zostaną rozliczone do końca święta Trzech Króli
  • Gracz nie zagra za środki bonusowe otrzymane w innej promocji

Nie ma znaczenia czy lubisz obstawianie piłki nożnej, czy skoków narciarskich. Forbet nie narzuca graczom, co mają zagrać. Najważniejsze ma być dla nich to, by udało im się osiągnąć jeden z trzech najwyższych trafionych kursów.

Bonus Forbet 2019

Nagrody w postaci bonusu 200 PLN zasilą konta odpowiednich graczy w dniu 7 stycznia. Doładowanie powinno nastąpić maksymalnie do godziny 16, chociaż w niektórych okolicznościach może się nieco opóźnić.

Szczegółowy regulamin tej promocji dostępny jest na oficjalnej stronie bukmachera Forbet.

Każdy uczestnik ma prawo do zgłoszenia więcej niż jednego kuponu. Organizator bierze pod uwagę każdy zakład, który zagrany zostanie za wymaganą stawkę, czyli dokładnie 39 PLN.

Nie musisz stawiać określonej liczby typów. Jeżeli chcesz, może to być kupon SOLO albo typowa „taśma” z pewniakami po kursie 1.10! Pamiętaj, by strategię konkursową dostosować do siebie!

Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Forbet, konto możesz założyć za darmo przez internet. Wszystko sprowadza się do wypełnienia krótkiego formularza. Opcjonalnie można w nim wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

Formularz rejestracyjny Forbet znajdziesz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak oglądać mecze online za darmo?
Następny artykułJaki kod LV BET na bonus 2019?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)