Czy portal 1xbet posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów i może działać zgodnie z prawem? Sprawdzamy czy to legalny bukmacher, czy nie!

Legalny bukmacher 1xbet?
Legalny bukmacher 1xbet?

1xBET Polska legalny czy nie?

Zakłady bukmacherskie 1xbet nie zrezygnowały z polskiego rynku po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017. Niektórzy uważają, że jest to jednoznaczne z tym, iż ten bukmacher może być uznawany za legalny. Czy rzeczywiście tak jest?

Kiedy wchodzimy na oficjalną stronę marki 1xbet, naszym oczom ukazuje się nowoczesna witryna do obstawiania dostępna całkowicie w języku polskim. Pozory bywają jednak mylące i tak jest w tym przypadku!

sts kod promocyjny. "BETONLINE" to 29 PLN bez depozytu!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Prawda jest taka, że 1xbet nie jest legalnym bukmacherem. Nie znajdziemy go na liście podmiotów z licencją Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że nie można korzystać z jego usług zgodnie z obowiązujący u nas prawem.

Kiedy 1xBET w Polsce?

Gracze liczą, że niedługo mianem legalny bukmacher będzie można nazywać 1xbet, ale na ten moment się na to nie zanosi. Oczywiście, koncesję może otrzymać, dlatego nic nie stoi na przegranej pozycji.
Przedstawiciele bukmachera 1XBET utrzymują, ze zależy im na rynku Polskim i będą się starać o zezwolenie w naszym kraju, póki co nie wiadomo czy będzie to w przyszłym miesiącu czy w przyszłym roku.

Za grę u nielegalnych bukmacherów grożą poważne konsekwencje, dlatego odradzamy taki rodzaj obstawiania. Zamiast tego rekomendujemy korzystanie z usług legalnych marek jak chociażby Etoto.

Jeżeli chcesz grać legalnie przez internet, po prostu załóż konto w Etoto, bądź inną stronę legalnego bukmachera i wypełnić krótki formularz rejestracyjny! Teraz warto bo są nowe atrakcyjne promocje i bonusy za darmo.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek a Lotto online. Czy to jest to samo?
Następny artykułCzy Forbet daje bonus bez depozytu?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)