Prawdopodobnie poznaliśmy nazwę, pod jaką będzie można znaleźć Lotto przez internet. Mowa o iLotto PL, które może zadebiutować jeszcze w 2018 roku!

Lotto przez internet to iLotto!
Lotto przez internet to iLotto!

Jak grać w Lotto przez internet?

Lotto online to bez wątpienia jeden z tych projektów, na który czeka wielu miłośników gry online na pieniądze. Do niedawna nie było na jego temat zbyt wielu informacji, ale zaczyna się to mału zmieniać na lepsze.

Jak się okazuje, Lotto przez internet prawdopodobnie będzie dostępne pod nazwą iLotto. Jeszcze nie wiadomo, czy firma zdecyduje się na właśnie taką domenę, ale jeśli tak rzeczywiście będzie, to niemal pewne jest, iż będzie to ta z końcówką „.pl”.

sts kod promocyjny. "BETONLINE" to 29 PLN bez depozytu!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totalizator Sportowy nie opublikował jeszcze konkretnych informacji na temat tego, co będzie można grać w iLotto oraz jak to będzie miało się do tradycyjnego stawiania na numerki. Wszystkiego prawdopodobnie dowiemy się wkrótce.

Czego gracze spodziewają się najczęściej po nowym projekcie „Lotka”? Liczą na zdrapki online, specjalne kumulacje, a może nawet kody bonusowe na start. Miejmy nadzieję, że chociaż w jednej drugiej ich oczekiwania zostaną spełnione.

Pamiętajcie, że w Totolotka można grać już teraz. Mowa, rzecz jasna, o zakładach bukmacherskich, gdzie obstawia się mecze przez internet. Aby rozpocząć tego typu zabawę, wystarczy założyć darmowe konto na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy Forbet daje bonus bez depozytu?
Następny artykułPewniaki na jutro. Jak ich szukać?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)