Nie jesteśmy robotami i każdy z nas popełnia błędy, nawet najlepszym się zdarza. Natomiast trzeba ich się wyzbywać jak tylko można i minimalizować ich do najmniejszego stopnia. Natomiast jakie są to błędy jakich należy unikać, o tym już dziś.

Na jakie błędu należy uważać podczas typowania zakładów bukmacherskich

Łapanie kilku srok za ogon

Patrząc na to nie wydaje się aby to był błąd natomiast obstawiając różne sporty i to takie o których nie mamy pojęcia narażamy siebie na niepotrzebne straty. Jest to nie zbyt mądre posunięcie, nawet doświadczeni typerzy obstawiają tylko jeden sport lecz na szczęście ten błąd można w bardzo prosty i szybki sposób naprawić poprzez ograniczenie się do jednego sportu. Nie wszystkim może podobać się taka sytuacja, dlatego jest też alternatywa tego czyli typowanie zakładów sportowych. Różnica między typowanie a obstawianiem jest taka, że przy tym pierwszym nie musimy wydawać pieniędzy. Mianowicie chodzi o to, że wynik z dodatkowego zakładu jaki chciałbyś obstawić zapiszesz sobie na kartce, czy w notesie i sprawdzisz czy jest tak jak przypuszczałeś, jeśli tak się powtórzy, że trafisz to znak na to aby sobie zacząć obstawiać różne zakłady, z tą różnicą że tu już masz pewność, że uda Ci się trafić w typowani przez ciebie wynik. Proste, prawda?

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Okuwanie się bukmacherowi

Bardzo duża ilość graczy ma niestety nie pohamowane tendencje do tego, aby odegrać się bukmacherowi od razu po przegranym zakładzie co prowadzi tylko do jednego, czyli przegranej. Należy panować nad swoimi emocjami, bo te jeśli nami zawładną to doprowadzą tylko do utraty swoich pieniędzy. Doświadczony gracz zakładów bukmacherskich zawsze stara się porażkę przyjąć na chłodno i nie daje się ponieść emocjom tylko analizuje swój przegrany typ, wyciąga wnioski, a następnie odgrywa się. Tak więc, nigdy nie odgrywaj się od razu po porażce!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak ustalenia budżetu na granie

Brak ustalonego budżetu na granie u bukmachera to jeden z najgorszych błędów jakie można popełnić. Człowiekowi może wydawać się, ze obstawi jeden lub dwa typy i na tym się skończy. Natomiast nie można zapominać, że zakłady bukmacherskie wciągają człowieka i podbieranie pieniędzy w późniejszym etapie nie należy do najmądrzejszych. Tak więc, dobrym pomysłem jest ustalenie wcześniej swojego budżetu na gry, przykładowo może to być 3% od swojego miesięcznego zarobku. Taka kwota nie obciąży zbytnio waszych finansów, a tylko umili wasze granie na zakładach bukmacherskich. Należy pamiętać, że jeśli wykorzystamy cały budżet ustalony wcześniej to warto sobie wtedy przystopować i poczekać do nowego miesiąca, aż ten budżet się wznowi.

Poprzedni artykułCzemu tak wielu typerów obstawia jeden sport?
Następny artykułBukmacherka online vs klasyczna – co jest lepsze?