Najlepsi bukmacherzy online 2021

Rozumiesz, że tylko najlepsi bukmacherzy internetowi gwarantują usługi na wysokim poziomie? Nie da się ukryć, że warto zatem wybierać tylko i wyłącznie takie podmioty hazardowe. Jakie firmy bukmacherskie są naprawdę godne polecenia? O tym możesz przeczytać w poniższej lekturze.

Betclic

Co warto wiedzieć o tym podmiocie hazardowym? Betclic, po wprowadzeniu Ustawy Hazardowej cztery lata temu, na początku nie miał zamiaru respektować polskiego prawa – w tym względzie. Potem na moment ta firma bukmacherska wycofała się z naszego rynku. Na szczęście nie na długo. Obecnie Betclic to legalny podmiot hazardowy. W końcu działa on na mocy papierów umożliwiających swobodne oferowanie zakładów wzajemnych. Jak możesz typować? Musisz najpierw założyć konto. Na pewno szybko uporasz się z wykonaniem tego zadania. Rejestracja jest błyskawiczna i nie powoduje żadnych problemów. Jeśli mimo wszystko nie będziesz wiedział, jak coś zrobić albo wypełnić, to polecamy ze swojej strony kontakt z betclic. Dzięki temu nie będziesz miał żadnych wątpliwości, jak zrealizować konkretne czynności. Fachowcy z Działu Obsługi Klienta odpowiadają na pytania szybko i zarazem dokładnie. Po zarejestrowaniu się będziesz mógł zalogować się, a potem wpłacić pierwszy depozyt. Warto, ponieważ dzięki temu skorzystasz z zakładu bez ryzyka do 550 PLN. Na czym polega ten bonus? Jeśli przegrasz swój pierwszy kupon (solo albo akumulowany), to nie ma żadnego powodu do zmartwienia. W końcu przy takim zakładzie, jak sama nazwa wskazuje, niczym nie ryzykujesz.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

STS

Jacy są inni najlepsi bukmacherzy internetowi? Np. biorąc pod uwagę rankingi popularności, na czołowych miejscach zawsze znajduje się STS. W tym momencie to bez wątpienia największy bukmacher działający na terenie Polski. Nie brakuje – temu podmiotowi hazardowemu – sporego doświadczenia. W końcu ta firma działa już od 1997 roku. Dlaczego ten bukmacher ma tak wielu Klientów? Obstawiają oni zaś oferowane zakłady w lokalach stacjonarnych, przez sieć albo korzystając na co dzień z funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Warto zauważyć, że STS to legalna firma, która zapewnia hojną ofertę. Masz do wyboru nie tylko dyscypliny cieszące się na ogół sporym zainteresowaniem. Dodatkowo nie ma żadnego problemu, aby zdecydować się na szereg innych sportów. STS to także hojna oferta dla nowych userów. Wszak możesz np. zdecydować się na bonus bez depozytu wynoszący 25 PLN. W ofercie znajduje się także podwojenie pierwszej wpłaty. Jeśli zaś zdecydujesz się na depozyt, to zainkasujesz 100% do 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna

W którym jeszcze buku warto mieć konto? Nie ulega wątpliwości, że jest to Fortuna. To nowoczesna i zarazem legalna firma hazardowa. Możesz obstawiać – oferowane wydarzenia – na stronie, dzięki apce oraz w lokalach stacjonarnych (ta ostatnia opcja cieszy się jednak coraz mniejszym zainteresowaniem). Jakie bonusy czekają na nowych użytkowników tego podmiotu hazardowego? Po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego, w czasie rejestracji, otrzymasz 20 PLN. Poza tym możesz dostać zakład bez ryzyka do 600 PLN (jeśli zrobisz pierwszą wpłatę).

Poprzedni artykułBukmacherka online vs klasyczna – co jest lepsze?
Następny artykułBukmacher STS – czy dalej jest numerem 1?