Jesteście zaciekawieni jaki bukmacher spośród wybranych przez nas pięciu spółek okaże się najlepszy? Oto przygotowany przez nas ranking 2020!

Najlepsi bukmacherzy w Polsce. Ranking 2020
Najlepsi bukmacherzy w Polsce. Ranking 2020

Bukmacherzy pod lupą – który najlepszy?

W dzisiejszym rankingu zmierzy się ze sobą pięciu bukmacherów. Są to odpowiednio: Betclic, STS, Milenium, Betfan oraz Totolotek. Jak widzicie wzięliśmy pod uwagę nie tylko weteranów, którzy są na polskim rynku bukmacherskich od wielu długich lat, ale także i spółki, które dopiero co rozpoczęły świadczenie swoich usług. Jesteście ciekawi jak nowe firmy jak Betfan poradzą sobie w starciu z prawdziwymi wyjadaczami jak STS i Totolotek? Myślicie, że najlepiej od razu spisać je na straty, gdyż wiadomym jest, że nie mają szans? Nic bardziej mylnego.

Nasz ranking pokaże że jest zupełnie inaczej, a weterani wcale nie mogą być pewni swoich pozycji, gdyż jak to się mówi „łaska pańska na ostrym koniu jeździ”, a że typerzy należą do osób wybrednych to bez mrugnięcia okiem przyjdzie im przejść do bukmacherów, którzy zaproponują im lepsza ofertę.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zanim jednak przejdziemy do głównej części, czyli rankingu wraz z nimi recenzjami każdego z bukmacherów, opiszemy wam pokrótce na jakiej zasadzie wybieraliśmy miejsca od najlepszego do najgorszego.

Przeglądając oferty bukmacherów zdecydowaliśmy, że najważniejsza jest wysokość marzy, a co za tym idzie wysokość kursów bukmacherskich. Można mówić, że obstawiamy dla zabawy, żeby zabić czas czy też w innych celach, ale kogo chcemy oszukać? Większość z nas pragnie na tym zarobić i rejestruje się u bukmachera tylko po to, by poprawić stan swojego konta. Wysokość kursów jest istotna, gdyż to właśnie od nich zależą nasze wygrane. Nie od promocji czy oferty, ale właśnie od kursów.

Promocje również miały wpływ na wynik, ale zdecydowanie nie aż tak duży, jak bukmacherskie kursy. W naszym rankingu ocenialiśmy także wygląd stron internetowych oraz ich funkcjonalność i intuicyjność. Niektórzy przeszli ten test lepiej, innym zaś powinęła się nieco noga. Oferta bukmachera miała mały wpływ na ostateczną ocenę, gdyż w większości przypadków spotkaliśmy się z dokładnie takimi samymi dyscyplinami i rynkami, a skoro wszystko jest takie same, to po cóż to oceniać. Zwracaliśmy tylko uwagę na ofertę, gdy bukmacher wyraźnie wyróżniał się na tle konkurencji.

Skoro już wszystko wiecie, zapraszamy Was na nasz bukmacherski ranking. Miejsce pierwsze i ostatnie mogą Was nieco zszokować.

Miejsce 1 – Betfan

Betfan to zdecydowanie najlepszy z ocenianych przez nas bukmacherów. Dlaczego? Na ostateczny wynik miało wpływ wiele czynników. Przede wszystkim musimy wspomnieć tu o kursach bukmacherskich, które są zdecydowanie najlepsze spośród wszystkich ocenianych przez nas dzisiaj bukmacherów. Co prawda nie jest to najlepszy bukmacher w naszym kraju pod tym względem, ale trzeba przyznać, że w naszym rankingu zostawił cała resztę nieco z tyłu.

Na wysoką pozycję bukmachera Betfan ma wpływ także interesującą oferta. Oprócz możliwości obstawiania sportowych zmagań, każdy z nas może także zajrzeć do działu rozrywka, gdzie znajdują się takie zakłady jak np. jaka temperatura będzie w Warszawie za dwa dni czy tez dotyczące średnich cen benzyny na stacjach. Betfan posiada także bardzo ładną stronę internetową oraz liczne promocje. Z całą pewnością można stwierdzić, że jest to bukmacher kompletny. 

Betfan legalny bukmacher online
Betfan legalny bukmacher online

Miejsce 2 – STS

Drugie miejsce przyznajemy legendzie polskiej bukmacherki, jaką jest STS. Całkiem nieźle kursy, przyjemne promocje, a także wiele interesujących funkcjonalności sprawia, że jest to bukmacher, w którym zdecydowanie należy posiadać konto. Jedną z najnowszych propozycji bukmachera STS są Betgames, czyli symulowane gry karciane (poker STS to prawdziwy hit wśród graczy).

Możemy tam obstawiać pokera, wojnę i bakarat. Nie sprawia to takiej przyjemności jak normalne granie w karty, ale trzeba przyznać, że daje mnóstwo zabawy. Bukmacher STS wie, jak zainteresować swoich graczy. Na wyróżnienie zasługuje także całkiem dobra strona internetowa. 

STS kod promocyjny - co wpisać przy rejestracji?
STS kod promocyjny – co wpisać przy rejestracji?

Miejsce 3 – Betclic

Betclic to bardzo solidny bukmacher o niezłych kursach, któremu jednak brakuje nieco do czołówki. O ile kursy i strona internetowa są całkiem dobre, tak promocja pozostawia wiele do życzenia.

Całkiem przeciętna jest również oferta tego bukmachera co może dziwić, zwłaszcza że jest to spółka z bogatą historią działająca na wielu europejskich rynkach. Nie wiadomo dlaczego Polska została potraktowana nieco po macoszemu, ale i tak uznajemy Betclic za solidnego bukmachera.

Miejsce 4 – Milenium

Miejsce czwarte trafia do bukmachera Milenium, który jest na naszym rynku od wielu lat, ale nigdy nie można było powiedzieć o nim, by był dobry. Nie dalszym ciągu mamy do czynienia z zupełnie przeciętna spółką, która w niczym się nie wyróżnia.

Bukmacher legalny Milenium
Bukmacher legalny Milenium

Miejsce 5 – Totolotek

Mimo ostatnich zmian, Totolotek trafia na ostatnie miejsce w naszym rankingu. Kursy tego bukmachera są słabe, nowa strona internetowa jest uciążliwa w obsłudze, a promocje nie należą do najwyższych. Zdecydowanie nie można uznać tego bukmachera za godnego uwagi.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułBetgames STS. Jak odebrać bonus bez depozytu + 1200 PLN ekstra?
Następny artykułZakłady na żywo w Betclic, STS, Fortuna
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)