Bukmacher Milenium wprowadził do działu Zakłady Na Żywo szereg udogodnień dla graczy. Poznaj je wszystkie już teraz!

Nowości w Zakładach Live w Milenium!
Nowości w Zakładach Live w Milenium!

Zakłady Na Żywo u bukmachera

Obstawianie meczów na żywo to już standard bukmacherski w obecnych czasach. Nie ma jednak dnia, by jakiś portal nie ogłosił zmian w dziale Live, pokazując tym samym, że zależy mu na tym, by obstawianie u niego było jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze niż do tej pory.

Milenium właśnie uruchomiło nowości w Zakładach Live, z których można już w praktyce korzystać do woli. Co dokładnie się zmieniło i czy będzie to miało wpływ na większy komfort typowania? Prawdopodobnie ta druga część pytania za jakiś czas doczeka się odpowiedzi.

Od teraz każdy może skorzystać w Milenium z wyszukiwarki zakładów. Dzięki temu nie musimy już przeczesywać całego działu Na Żywo, aby znaleźć to spotkanie bądź zakład, które nas najbardziej interesują.

Godną uwagi zmianą jest również możliwość dodawania konkretnych lig do grona ulubionych. W ten sposób mamy szybki dostęp do rozgrywek, które zdarza nam się najczęściej typować.

Obstawianie meczów live

Poprawie uległ także sposób modyfikowania kuponów. Od teraz usuwanie zdarzeń jest łatwiejsze i znacznie bardziej intuicyjne.

Pewnych zmian wizualnych doczekał się także sam sposób wyświetla dostępnej oferty. Milenium przygotował zwijaną i rozwijaną listę, w której nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem meczów najbardziej was interesujących.

Darmowe konto z kodem „BETONLINE” założysz na www.Milenium.pl!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać darmowe gadżety Forbet?
Następny artykułJak oglądać mecze online za darmo?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)