Chcesz obstawiać mecze bez podatku, ale robić to całkowicie legalnie? Wbrew pozorom, nie jest to niemożliwe! Wystarczy mieć konto u bukmachera Milenium.

Obstawianie bez podatku w Milenium
Obstawianie bez podatku w Milenium

Bukmacher online bez podatku

Bukmacher Milenium to firma z licencją Ministerstwa Finansów. Posiada zgody nie tylko na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych, ale również w internecie.

Jeżeli chcesz obstawiać mecze online, musisz posiadać konto w Milenium. To możesz założyć tak naprawdę zawsze wtedy, gdy tego chcesz, a wszystko to zgodnie z prawem i za darmo.

Dlaczego Milenium jest wybierany przez graczy? Głównie nie ze względu na fakt, iż można w nim obstawiać mecze bez podatku! Dzięki tak zwanym Happy Hours Milenium nie płacimy 12% od wniesionej stawki przy stawianiu kuponu.

Kod promocyjny do bukmachera

W Polsce każdy legalny bukmacher musi przyjmować podatek zarówno od stawki, jak i wyższych wygranych. Na szczęście, istnieją jeszcze marki takie jak Milenium, gdzie wiele opłat na rzecz państwa działa tylko teoretycznie.

Dość często promocje bez podatku znaleźć można również na stronie LV BET. Jeżeli chcesz założyć w niej konto, musisz tylko wypełnić krótki formularz, do którego możesz dołączyć kod promocyjny LV BET!

Czy to wszystko aby na pewno jest legalne? Jak najbardziej! Milenium w rzeczywistości odprowadza do kasy państwa wszystko, co konieczne, ale gracze wcale tego nie odczuwają!

Jeżeli lubicie obstawiać przez internet albo dopiero rozpoczynacie tę przygodę, śledźcie na bieżąco publikowane przez nas materiały!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bez wpłaty w Forbet. 20 PLN dla nowych graczy!
Następny artykułCo zrobić, kiedy 1xBet nie działa?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)