Całkiem niedawno, firma Betclic powróciła na polski rynek, posiadając licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów, pozwalającą na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju.

betclic polska
Betclic bonus powitalny

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 roku na okres 6 lat. Tym samym, użytkownicy, którzy pamiętają tego bukmachera sprzed ustawy hazardowej, która weszła w życie z dniem 1 kwietnia 2017 roku. Zwrócic należy jednak uwagę na dwie rzeczy. Pierwsza z nich, to fakt, że firma Betclic nie posiada punktów stacjonarnych rozmieszczonych na terenie naszego kraju.

Druga sprawa to niewątpliwie baza danych użytkowników, którą firma posiada jeszcze z czasów kiedy oferowała swoje usługi będąc w szarej strefie. Ponadto, wielce prawdopodobne jest to, że jest ona rozszerzona o grupę graczy z firmy siostry, czyli expekt.com. Niemniej są to już tylko małe szczegóły. Istotne jest to, że firma aktualnie działa na terenie naszego raju legalnie i każdy rezydent naszego kraju nie musi obawiać się o obstawianie u tego bukmachera. Tym bardziej, że opinie o Betclic w żaden sposób nie ucierpiały po zmianie regulacji prawnych. To nadal bardzo dobrze oceniany bukmacher z bardzo zaawansowanym technicznym wsparciem najlepszych operatorów na świecie.

Spójrzmy zatem na ofertę powitalną firmy i zastanówmy się czy warto z niej skorzystać. Obecnie w Betclic, rejestrując konto gracza można skorzystać z promocji „Cashback do 500 PLN”. 

Zastanawiacie się na czym ona polega? Wystarczy, że w czasie rejestracji konta gracza wpiszesz kod: B500. Następnie musisz dokonać depozytu i obstawić swój pierwszy kupon. Jeśli nie będziesz miał szczęścia i twój typ nie „siądzie”, otrzymasz od Betclic cashback. 

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej musisz postawić swój pierwszy kupon za 568 zł. Wówczas, w przypadku przegranej otrzymasz zwrot w kwocie 500 zł! Czemu tylko 500 zł? Otóż pozostała kwota wędruje spokojnie na konto Urzędu Skarbowego jako podatek obrotowy.

Poniżej przedstawiamy trzy proste kroki jakie należy wykonać, aby starać się o zwrot z promocji:

  1. Naciśnij „zarejestruj się” i wypełnij formularz.
  2. Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  3. Jeśli wygrasz zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz od Betclic cashback nawet do 500 zł!

Warto w tym miejscu wspomnieć, iż pomimo, że firma Betclic nie jest na polskim rynku całkowicie nowym tworem, to obecna jej forma pozwala użytkownikom, którzy posiadali w Betclic konto gracza w przeszłości, założyć zupełnie nowe konto gracza. Jest to o tyle ważne, iż pozwala skorzystać z aktualnej promocji na start.

Oferta powitalna dostępna jest dla graczy na stronie internetowej www.betclic.pl oraz przy użyciu subdomeny m.betclic.pl w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych. Kampania promocyjna rozpoczęła się od 12 lipca 2019 i będzie dostępna na stronie operatora aż do odwołania. Także wszelkie zmiany w zapisach promocji będą aktualizowane na bieżąco. Aby skorzystać z oferty cashbacku, użytkownik musi dokonać wpłaty na swoje zarejestrowane konto gracza, przy użyciu jednej z następujących metod płatności: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe (Przelewy24).

W aktualnie przygotowanej promocji, należy dokonać obrotu otrzymanym bonusem. Zatrzymajmy się zatem na chwile przy tym zapisie, bowiem w poprzedniej edycji „Betclic na polskim rynku” tej promocji, oferowany na start cashback nie wymagał żadnego obrotu. Co prawda był on niższy od obecnego 111 złotych w stosunku do 500 złotych obecnie, niemniej, w przypadku jego otrzymania można było od razu wypłacić te środki. Aktualnie takiej opcji nie ma, ot taka symboliczna różnica.

W chwili obecnej wymagany w promocji obrót wynosi sześciokrotność otrzymanego bonusu, po kursie +2.00. Obliczenia obrotu dokonuje się na podstawie poniższego równania:

Obrót = 6 x (wysokość pierwszego zakładu * Współczynnik).

Przykład 1

  • Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 100.00 złotych
  • Bonus = 100.00 złotych x 0.88 Współczynnik
  • Obrót = 6 x 88 złotych (bonus)

Przykład 2

  • Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 1000.00 złotych
  • Bonus = 636.00 złotych x 0.88 Współczynnik
  • Obrót = 6 x 500 złotych (maksymalny bonus)

Pierwszy zakład 100 zł x 0.88 = 88 zł bonus

Pierwszy zakład 568 zł x 0,88 = 500 zł bonus

Pierwszy zakład 1000 zł x 0,88 zł = 500 zł bonus

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Powodzenia!

Poprzedni artykułBukmacher eFortuna. Jak założyć konto? Obstawianie meczów przez internet
Następny artykułBetgames STS. Jak odebrać bonus bez depozytu + 1200 PLN ekstra?