Piątek trzynastego kojarzy się z pechem. Żeby jednak gracze mieli z nim lepsze skojarzenia, bukmacher Fortuna przygotował dwie specjalne promocje!

Piątkowe promocje w Fortunie. Happy Hours i Bezpiecznik LIVE
Piątkowe promocje w Fortunie. Happy Hours i Bezpiecznik LIVE

Fortuna promocje bukmacherskie

Do skorzystania z każdej z promocji od Fortuny potrzebne jest darmowe konto typerskie na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Można to zrobić bez weryfikacji danych, dzięki czemu cały proces trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund!

Bonus Fortuna to ponad 1000 PLN do zgarnięcia na dobry początek. Gracze odbierają premię automatycznie, za wykonanie konkretnych celów. Przy rejestracji do wpisania jest kod promocyjny „BETONLINE„.

Piątkowe promocje w Fortunie to coś w sam raz dla tych, którzy chcą albo wygrywać więcej, albo liczą na zwrot w przypadku pecha. Każda ze stron w tych przypadkach będzie zadowolona!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bezpiecznik LIVE. Fortuna oddaje kasę za porażki!

Przegrane zdarzają się każdemu, nawet tym najlepszym. Bezpiecznik LIVE to specjalna oferta, gdzie do zdobycia jest zwrot w przypadku nietrafionego kuponu bukmacherskiego.

Jak to wszystko działa? Nie ma tutaj nic skomplikowanego – Fortuna bierze pod uwagę wszystkie kuponu AKO oraz MAXIKOMBI zagrane na żywo za co najmniej 20 PLN.

W przypadku, gdy graczowi podwinie się noga, może liczyć na specjalny zwrot w wysokości 20 PLN. Ale uwaga! Na jedno konto można dostać tylko jedną premię!

Fortuna Happy Hours – wygrane większe o 14%!

Happy Hours w Fortunie robią furorę wśród graczy, a tym razem dostępne będą przez niemal cały dzień. To okazja do tego, by wygrywać więcej od godziny 9.00 aż do 19.00!

Większe wygrane można otrzymać automatycznie, ale trzeba dodać specjalny kurs bonusowy 1,14. Do oferty wliczają się tylko kupony zagrane za co najmniej 20 PLN z minimum 3 zdarzeniami o kursie 1,30 każdy (lub więcej).

Można stawiać kupony dowolną ilość razy. Happy Hours dostępne jest przez dziesięć godzin!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium bonus bez depozytu 2020
Następny artykułBukmacherzy. Ranking kodów promocyjnych 2020
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)