Jeżeli jesteś aktywnym graczem, przez cały tydzień pracujesz na nagrodę specjalną. Jest to premia 20 PLN dostępna tylko w LvBET w dziale Wirtualne Sporty!

Premia 20 PLN w LvBET Wirtualne Sporty!
Premia 20 PLN w LvBET Wirtualne Sporty!

Bonus w LVbet na sporty wirtualne

Promocja bukmacherska dostępna jest od poniedziałku do niedzieli. Jeżeli w ciągu całego tygodnia dokonasz w Wirtualnych Sportach obrotu co najmniej 100 PLN, w poniedziałek znajdziesz na profilu 20 PLN ekstra!

Dodatkowe środki przyznawane są tylko w przypadku aktywności w dowolnych Virtual Sports. Standardowe zakłady na sport nie są kwalifikowane do tej akcji promocyjnej.

sts kod promocyjny. "BETONLINE" to 29 PLN bez depozytu!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

O której godzinie można spodziewać się tego bonusu? LvBET zapewnia, że dodatkowe 20 PLN trafi do odpowiednich osób w poniedziałek pracujący do godziny 17.00!

Oferta na Wirtualne Sporty jest w LvBET niezwykle bogata. Znajdziecie w niej, między innymi, następujące kategorie:

  • Wyścigi psów i koni
  • Żużel
  • Wyścigi kolarskie
  • Piłka Nożna
  • Tenis

Jeżeli nigdy jeszcze nie miałeś okazji sprawdzić się w roli typera Wirtualnych Sportów, możesz to zmienić w każdej chwili. Wystarczy do tego konto bukmacherskie i trochę wolnego czasu. A że mecze w komputerowym świecie trwają naprawdę chwilę, nie musicie na wszystko poświęcać kilku godzin!

Jak można zostać graczem legalnego bukmachera LvBET? Wystarczy wypełnić formularz na stronie. W odpowiednim miejscu można podać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„!

Chcesz grać w LvBET? Konto założysz za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna i promocja na 11 listopada
Następny artykułTotolotek obstawianie bez podatku
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)