Ranking bukmacherski 2022 – gdzie grać w sezonie letnim?

Kalendarzowe lato rozpoczęło się zaledwie kilka dni temu. Dzisiaj mamy zaś m.in. zakończenie roku szkolnego. To wyraźne znaki sugerujące, że wakacje rozpoczynają się z wielkim przytupem! Ty z tej okazji chcesz założyć internetowe konto bukmacherskie? Masz nie tylko 18 lat, ale także dość duże pokłady wiedzy na tematy sportowe? Które podmioty hazardowe są obecnie szczególnie polecane? I to nie tylko przez Klientów, ale także przez ekspertów od tego działu?

STS to numer jeden wielu rankingów

W celu wyboru porządnego podmiotu hazardowego należy przeglądnąć klasyfikacje firm bukmacherskich. Na jakie aspekty szczególnie zwracają uwagę osoby, które zajmują się tworzeniem takich rankingów? Na pewno na samym czele istotnych kwestii jest legalność. Porządny ranking bukmacherów uwzględnia zatem tylko i wyłącznie takie firmy, które działają zgodnie z przepisami. Na pierwszym miejscu (w przypadku większości klasyfikacji) znajduje się zaś STS. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Warto zaznaczyć, że tutaj legalność nie pozostawia wątpliwości. Generalnie STS informuje o posiadanych licencjach na swojej stronie internetowej. Dodatkowo opisywana firma bukmacherska zapewnia świetne bonusy na start. Możesz zainkasować m.in. 1500 PLN. Jeśli spodobała Ci się taka opcja, to powinieneś nie tylko założyć konto, ale także wpłacić (w ciągu tylko jednego miesiąca) trzy depozyty. Kolejno możesz zainkasować 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz tak samo 50% do 700 PLN (przy ostatniej wpłacie).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna

Klasyfikacje bukmacherskie wyraźnie pokazują, że zazwyczaj na drugim miejscu jest właśnie ta firma hazardowa. Fortuna plasuje się zatem za STS. Generalnie oba podmioty hazardowe mają podobne zalety. Są doświadczone, legalne i hojne. Wszak także tutaj możesz liczyć na wiele świetnych bonusów. Jakich dokładnie? Obecnie ta firma bukmacherska zapewnia m.in. zakład bez ryzyka. Wystarczy tylko zarejestrować konto. W ten sposób potem możesz otrzymać 20 PLN. Fortuna oferuje także 600 PLN (w formie zwrotu za pierwszy przegrany kupon). Jakie typy można obstawiać? Swoje albo porady od innych. Wybór należy do Ciebie. Nie wiesz, gdzie szukać najlepszych płatnych typów? Na razie nie chcesz bowiem grać samodzielnie? Wszystko dlatego, że nie czujesz się na siłach? Brakuje Ci trochę wiedzy, na pewno doświadczenia oraz czasu? W takim razie płatne typy to jakaś alternatywa. Warto zwrócić uwagę na czynnik, że trzeba je wybierać bardzo roztropnie. Szukaj ich tylko na sprawdzonych, doświadczonych serwisach. Decyduj się na płatne typy od graczy, którzy posiadają odpowiednie statystyki (biorąc pod lupę do tej pory zagrane kupony).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Coraz więcej zadowolonych użytkowników ma Fuksiarz

Ta firma bukmacherska jest relatywnie młoda. Na pewno jednak nie narzeka na brak popularności. Fuksiarz to nowoczesna firma online, która oferuje legalne, atrakcyjne usługi. Nowe osoby mogą m.in. zdecydować się na bonus cashback 500 PLN. Co ciekawe, nie ma tutaj żadnego dodatkowego obrotu.

Poprzedni artykułCzy warto grać więcej niż jeden sport? Poradnik bukmacherski
Następny artykułKiedy warto zmienić swojego aktualnego bukmachera?