Totalbet daje nowym graczom freebet 10 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji konta i… tyle! Dowiesz się już teraz wszystkiego, co ważne w tej promocji!

Totalbet freebet 10 PLN za samą rejestrację!
Totalbet freebet 10 PLN za samą rejestrację!

Totalbet freebet za darmo

Bukmacher bez depozytu to coś, co kocha każdy miłośnik obstawia. Jeżeli ty również lubisz odbierać premie bez konieczności wpłacania choćby złotówki, prawdopodobnie najnowsza oferta Totalbet przypadnie ci do gustu!

Totalbet w dniu 22 maja rozpoczął kampanię promocyjną, w której do zdobycia jest 10 PLN jako freebet. Bonus przyznawany jest zupełnie automatycznie, chociaż trzeba pamiętać o kilku istotnych wymaganiach.

totalbet bonus powitalny
totalbet bonus powitalny

Bonus bez depozytu Totalbet

Oferta powitalna Totalbet obowiązuje tylko w przypadku osób, które dokonają pełnej rejestracji konta, a więc zweryfikują swoje dane. Dodatkowe środki są przyznawane jako freebet, który może być wykorzystany w przypadku kuponów AKO lub SOLO z kursem co najmniej 2.00.

10 PLN dostaje się za samą rejestrację, a więc jakikolwiek przelew nie jest tu konieczny. Opisywany bukmacher przygotował jednak jeszcze coś innego – do 500 PLN przy dokonywaniu pierwszego depozytu na konto!

Dobrą wiadomością jest fakt, iż kod promocyjny nie jest w tym przypadku wymagany. Wszystko sprowadza się jedynie do wypełnienia formularza z osobistymi danymi.

Warto się spieszyć, ponieważ edycja limitowana bonusu nie będzie trwała cały czas! Przy rejestracji zawsze warto upewnić się, czy aby na pewno premia jest dostępna.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS. Obstawianie bez rejestracji
Następny artykułMilenium Wygraj Ligę. Obstawiaj, rywalizuj i zdobywaj kasę!
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)