Totolotek a Lotto online – dla niektórych to jedno i to samo, a dla innych wręcz na odwrót. Kto ma rację?

Totolotek a Lotto online. Czy to jest to samo?
Totolotek a Lotto online. Czy to jest to samo?

Lotto vs Totolotek

Polski rynek hazardowy z dnia na dzień rośnie w siłę. Nie brakuje w naszym kraju firm, które oferują różnego rodzaju rozrywkę pozwalającą na zarabianie pieniędzy. Niestety, ma to także swoje wady, ponieważ niektórzy nie do końca wiedzą na co sobie mogą pozwolić, a na co nie.

Totolotek online to zakłady bukmacherskie przez internet, w których da się obstawiać mecze czy Wirtualne Sporty. Firma działa w naszym kraju legalnie i jest dostępna już od ładnych paru lat.

Nie brakuje osób mylących wspomnianego już Totolotka z Lotto online. To błąd, ponieważ obie marki oferują coś zupełnie innego – tylko w tej drugiej dostępne są takie gry losowe jak Keno i tym podobne.

sts kod promocyjny. "BETONLINE" to 29 PLN bez depozytu!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Skąd takie zamieszanie? Prawdopodobnie ze względu na to, że „puszczanie Totolotka” to potoczne określenie gry w Lotto. A przecież Totolotek to bukmacher, a Lotek to wielkie milionowe kumulacje i zdrapki. Teraz widzicie różnicę?

Jeżeli chcecie sprawdzić, jak gra się w Totolotka w internecie, wystarczy, że odwiedzicie oficjalną stronę tej firmy i założycie darmowe konto. Wszystko można załatwić dosłownie w kilka chwil.

Legalne konto w Totolotku online założysz na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto promocja powitalna. Jak odebrać bonus?
Następny artykułLegalny bukmacher 1xbet?
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)