Na pewno słyszeliście o tym, że Totolotek oferuje graczom obstawianie bez podatku. Jeżeli jeszcze z tego typu akcji promocyjnej nie korzystaliście, teraz macie okazję dowiedzieć się o niej czegoś więcej!

Totolotek obstawianie bez podatku
Totolotek obstawianie bez podatku

W Totolotku zagramy bez podatku?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, każdy gracz bukmachera musi zapłacić 12% podatku od wniesionej stawki w kuponie. Jeżeli gramy za 100 złotych, płacimy 12 złotych, jeżeli 1000 – 120 i tak dalej, i tak dalej.

Przed wejściem w życie ustawy hazardowej wydawało się, że podatek bukmacherski skutecznie zniechęci wielu graczy. Stało się jednak inaczej, a strony do obstawiania coraz częściej pozwalają na obstawianie bez konieczności uiszczania opłaty podatkowej.

sts kod promocyjny. "BETONLINE" to 29 PLN bez depozytu!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak to wygląda w praktyce? Oczywiście, nie do końca jest tak, że nie płacimy podatku. W rzeczywistości odprowadzamy go w normalny sposób, jednak bukmacher niweluje nam stratę, dodając 14% w formie bonusu od wygranych.

Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to swego rodzaju chwyt marketingowy i po części można się z tym zgodzić. Fakt jest jednak taki, że wygrywając w Totolotku, rzeczywiście zdobywamy tyle, co w przypadku obstawiania u zagranicznego bukmachera!

Totolotek swoją ofertę bez podatku udostępnia w każdy dzień trwania piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz w piątki czy podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jeżeli tylko nadarzy się wam taka okazja, wypróbujcie koniecznie tę promocję!

Chcesz obstawiać bez podatku? Zrobisz to na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia 20 PLN w LvBET Wirtualne Sporty!
Następny artykułForbet obstawianie przez telefon
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)