Bukmacher Totolotek został sponsorem tytularnym piłkarskiego Pucharu Polski. Gracze otrzymali z tej okazji bonus reload do 100 PLN!

Totolotek sponsorem Pucharu Polski
Totolotek sponsorem Pucharu Polski

Totolotek Puchar Polski

Marka Totolotek angażuje się w wiele akcji sponsoringowych, jednak współpraca z rozgrywkami o Puchar Polski to bez wątpienia jedna z największych w ostatnim czasie. News w tej sprawie ogłoszono w dniu 1 lutego i to właśnie w godzinach 15.00-17.00 w ciągu tej doby można otrzymać specjalny bonus reload.

Jeżeli posiadasz konto w Totolotku, automatycznie otrzymujesz prawo do odebrania piątkowej premii w wysokości 50% do 100 PLN. Twoim wymogiem kwalifikacyjnym jest zdeponować jednorazowo minimum 20 PLN.

Bonusowe środki przyznawane są automatycznie. Nie trzeba zgłaszać organizatorowi chęci udziału w promocji czy podawać numerów kuponów spełniających warunki regulaminu.

Bonus bez depozytu 2019

Na jedno konto może przypaść maksymalnie jedna premia. Oczywiście, musimy cały czas mieć na uwadze, że wszystko sprowadza się depozytów w godzinach 15-17.

Nie jesteś jeszcze graczem Totolotka? Przypominamy, że nadal jest szansa na odebranie w nim 1000 złotych za pierwszy depozyt, a także bonusu bez wpłaty od razu po rejestracji!

Typerzy markę Totolotek kojarzą rownież za sprawą obstawiania bez podatku. W portalu tym często organizowane są specjalne promocje, które powiększają wygrane i tym samym pozwalają zapomnieć graczom o niższych wygranych ze względu na opłatę od wniesionej stawki!

Chcesz, by poinformowano cię, gdy tylko pojawiają się nowe bonusy bez depozytu albo inne ciekawe premie? Zapisz się do naszych . powiadomień, a nie przejdzie ci koło nosa żadna ciekawa promocja!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo zrobić, kiedy 1xBet nie działa?
Następny artykułObstawianie bez marży w Forbet!
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)