Zaczynamy nowy sezon F1. Na dobry początek wyścig na torze w Melbourne w Australii. Kto zwycięży? Robert Kubica wcale nie musi, byś otrzymał w Forbet nawet 150 PLN premii!

Zakłady F1 z bonusem w Forbet! Jak odebrać do 150 PLN?
Zakłady F1 z bonusem w Forbet! Jak odebrać do 150 PLN?

Forbet bonus F1

Masz konto w Forbet? Jeżeli tak, możesz skorzystać z opisywanej przez nas promocji. Pamiętaj, iż jest ona ważna tylko do rozpoczęcia wyścigu głównego GP Australii, czyli do 17 marca do godziny 6.10.

Aby wziąć udział w zabawie na zakłady bukmacherskie F1, należy postawić kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, gdzie przynajmniej jeden typ będzie dotyczył najbliższego wyścigu bolidów Formuły 1.

totolotek bonus za darmo
totolotek bonus za darmo

Stawka kwalifikacyjna to 49 PLN. Nie dostaną się do promocji gracze, którzy postawili kupon spełniający warunki regulaminu zarówno za mniejsze, jak i większe pieniądze!

Obstawianie Kubicy w F1

Ile można zdobyć? Wszystko zależy od Roberta Kubicy oraz jego niedzielnej dyspozycji. Dosłownie, bowiem im lepiej Polakowi pójdzie, tym lepszą premię zgarniesz na swoje konto bukmacherskie!

Bonusy przygotowane przez Forbet wynoszą od 10 do nawet 150 PLN. Poznaj ich dokładne wartości już teraz:

  • R. Kubica dojedzie do mety – 20 PLN bonusu.
  • R. Kubica osiągnie wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej wyścigu od G. Russell (R.Kubica musi dojechać do mety) – 10 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 10-15 – 40 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 5-9 – 80 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 1-4 – 150 PLN bonusu.

Pamiętaj, że w ramach oferty masz prawo do odebrania maksymalnie jednej premii. Zawsze jest brana pod uwagę ta najwyższa, czyli jeżeli Kubica dojedzie do mety i zajmie dzięki temu 5. miejsce zgarniesz dokładnie 80 PLN na obstawianie.

Nowi gracze nadal mogą wykorzystać w Forbet kod promocyjny dający 50 PLN ekstra. Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego z pewnością warto przemyśleć, czy nie opłaca się jej odebrać już teraz!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus STS. O co chodzi?
Następny artykułWygrałeś u bukmachera czy nie? Sprawdź kupon Forbet!
Lubię eksperymentować z bukmacherką. Szukam coraz to nowszych sposobów na grę oraz interesujących, egzotycznych dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wygrać na tyle dużo, bym nie musiał pracować ;)